Graikijos salos

Ar žinojote, kad dabartinės Graikijos salos – tai kadaise buvęs milžiniškas kalnynas, paskendęs Egėjo jūroje? Begalę turistų priviliojančios Graikijos salos, tai kalnų viršūnės, kurios savo nepaprastais vaizdais malonina kiekvieno atvykusio svečio akį. Įsitikinkite tuo patys – pigūs lėktuvo bilietai suteikia progą aplankyti gražiausias Graikijos vietas už žemą kainą! Turistų mėgstamos Graikijos salos -  puiki proga įgyvendinti svajonių atostogas, kurių tikrai nusipelnėte. Šilti saulės spinduliai, puraus smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo jūros vanduo – kvepia pavydėtinomis atostogomis! Lėktuvo bilietų kainos į Graikiją nėra tokios aukštos, todėl vos tik pajutę, kad jūsų laikui trūksta poilsio – skubėkite dairytis puikių kelionių pasiūlymu internetu! Graikijos salos būtinai turi būti kiekvieno poilsinių kelionių mėgėjo.

Graikijos salos

Kreta – didžiausia Graikijos sala, kuri pritraukia turistus ištisus metus. Ieškokite pigaus lėktuvo bilieto pasiūlymo Lietuva-Kreta – jie stebina ištisus metus! Planuokite atostogas Kretoje drauge su savo bičiuliais ir šeima. Su senove alsuojančiu Kretos miesto senamiesčiu, nepakartojamais Elafonisi ir Balos paplūdimiais susipažinti siūlome kiekvienam atvykusiam! Keturių jūrų skalaujami Kretos salos krantai sukurti puikiam atostogų laikui visiems išsiilgusiems poilsio ir ramybės...

Rodas – dar viena, populiari Graikijos sala, kurioje įsikūręs Rodo miestas Antikos laikais buvo svarbus ekonominis ir kultūrinis šalies centras. Šiandien ši Graikijos sala puikuojasi prie labiausiai atostogautojų pamiltų šalies salų. Karšti saulės spinduliai ir ramybės laikas žvelgiant į žydrus jūros tolius – viskas ko reikia paįvairinti kasdienybę. Sporto entuziastams ši sala tiesiog rojus, mat dėl pietinėje salos dalyje vyraujančių stiprių vėjų, savo jėgas vandens sporto industrijoje išbandyti gali kiekvienas!

Egėjo salos – nuostabios Egėjo jūroje įsikūrusios Graikijos salos, kurios taip pat vertos poilsiautojų dėmesio. Visos Egėjo salos priklauso Graikijai, bet dvi - Giokčeada ir Bozkada, priklauso Turkijai. Keliaukite į Graikijos salas pažinti nepaprasto poilsio laiko – pigūs lėktuvo bilietai tai įgyvendinti padės greičiau!

Skrydžiai į Graikiją

Skrydžiai iš Graikijos