Lankytinos vietos Graikijoje

Pasirinkę kelionę į Graikiją – neapsiriksite! Pigūs lėktuvų bilietai padeda greičiau ir paprasčiau išpildyti savo išsvajotų atostogų lūkesčius. Graikija – šalis jaukiai įsitaisiusi Pietų Europoje laukia kiekvieno išsiilgusio nuostabaus poilsio laiko, mėgaujantis nepaprasto grožio gamtos kraštovaizdžiu, puikiu oru bei ramybės laiku puraus smėlio paplūdimiuose. Palankus Graikijos klimatas ir geografinis išsidėstymas šią šalį padaro viena iš labiausiai Europoje lankomų valstybių nuostabioms atostogoms įgyvendinti. Senovės Graikijos kultūriniai objektai ir šalies istorija kasmet pritraukia begalės turistų iš viso pasaulio. Lankykitės Graikijoje pigiau įsigiję nebrangius lėktuvo bilietus ir keliaukite jau dabar!

Lankytinos vietos Graikijoje

Šiame pasaulio kampelyje lankytinų vietų tiesiog apstu! Nuo istorinių vienuolynų, legendomis apipintų dievų buveinių iki įspūdingo grožio šalies salų ir kurortų! Pateikiame labiausiai turistų mylimas ir lankytinas Graikijos vietas:

  • Meteoro vienuolynai – vaizdingoje vietoje įsikūrę vienuolynai mena nepaprastą istoriją. Legendos byloja, kad statyti šiuos vienuolynus padėjo vanagai!? Vykite išgirsti šios legendos patys!
  • Paneios upės ir Pindos kalnai – čia įsikūrę vienuolynai būtini jūsų kelionės planuose;
  • Atėnų akropolis – o kaip gi be jo? V amžių prieš Kristų menantis architektūrinis objektas traukte traukia turistus ištisus metus;
  • Dafnės vienuolynas – iš spindinčių aukso plokščių pastatyta bažnyčia privalo būti jūsų kelionės po Graikiją sąraše;
  • Drugelių slėnis – įkvėpti nuostabios gamtos oro ir pamatyti įvairiaspalvių drugelių vykite čia!
  • Rodo sala – antikos pasaulį menantys palikimai ir Rodo kolosas – pamatykite patys!
  • Dzeuso ola – Kretoje įsikūrusi Graikų dievo gimtinę. Atvykite pamatyti žymių stalaktitų ir stalagmitų jau dabar!

Pigūs lėktuvų bilietai į Graikiją stebina ištisus metus, todėl vos tik pradėję svajoti apie atostogų laiką suskubkite ieškoti jų tuoj jau pat! Graikija nuramins, išlaisvins ir privers pajausti gaivinantį atostogų laiką!

Skrydžiai į Graikiją

Skrydžiai iš Graikijos