Lėktuvų bilietai į Graikiją

Graikija, matyt, yra daugumos žmonių svajonių vieta. Ši tūkstančius metų gyvuojanti šalis turi daugybę traukos vietų, todėl yra itin populiari tarp keliautojų – lėktuvo bilietus į įvairias Graikijos vietas kasmet įsigyja daugiau negu 19 milijonų turistų.

Į Graikiją iš Lietuvos galima nuskristi pigiai ir patogiai: lėktuvai kyla iš didžiausių šalies oro uostų – Vilniaus ir Kauno – o ekonominės oro linijos užtikrins optimaliausią kainą. Daug salų turinčioje Graikijoje geras susisiekimas yra būtinas, todėl žemyninėje šalies dalyje yra penki tarptautiniai oro uostai, o salose – apie 10 tarptautinių oro uostų. Be abejo, salose yra ir daugiau kitų oro uostų, kurie labiau pritaikyti vidiniam susisiekimui šalyje. Vis dėlto pagrindiniai Graikijos oro uostai yra Atėnų tarptautinis oro uostas (ATH) ir Salonikų tarptautinis oro uostas (SKG). Tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos vykdomi ne tik į šiuos pagrindinius oro uostus, bet ir į salas: Rodą, Kretą, Kosą, Zakintą ir kitas. Taip pat galima įsigyti ir skrydžių su persėdimu: iš Salonikų oro uosto labai patogu nuskristi į mažesnes rečiau lankomas Graikijos salas.

Lėktuvų bilietus į Graikiją įsigyti verta dėl kelių priežasčių ir ne tik dėl to, kad galima rasti daugybę pigių skrydžių pasiūlymų! Kad ir koks svarbus yra kelionės biudžetas, svarbiausia – kelionės tikslas. Turbūt jau žinote, kad viena iš pagrindinių priežasčių aplankyti Graikiją – tai didingi monumentai iš senovės laikų. Kas nėra girdėjęs apie Atėnų akropolį, Delfų teatrą, Knoso rūmus ir kadaise stovėjusį Rodo kolosą? Deja, pastarojo jau nebepamatysime, tačiau galima aplankyti vietą, kurioje jis stovėjo, bei užeiti į Rodo muziejus, kuriuose galima daugiau sužinoti apie šio pasaulio stebuklo istoriją.

Dar viena priežastis aplankyti Graikiją – tradicinė graikiška virtuvė. Ši šalis gali pasigirti dėl didelio maisto ir gėrimų asortimento, siūlančio platų tradicinių patiekalų, vyno ir kitų gėrimų pasirinkimą. Kiekvienas regionas ir netgi kiekviena sala turi savo patiekalų variantus bei skirtingus vietinius skonius. Prisėskite jaukioje tavernoje, užsisakykite vietinių delikatesų ir nepamirškite paragauti graikiško vyno ar kitų gėrimų, pagamintų pagal šimtmečius siekiančias tradicijas. Viešnagė Graikijoje atmintyje išliks ilgam!

Skrydžiai į Graikiją

Skrydžiai iš Graikijos