Atostogos Graikijoje

Graikija pasižymi puikiu oru, nuostabiais kurortais ir įtraukiančia istorija. Pigios kelionės po Graikijos vietas nustebins ir kerės kiekvieną atvykusį – čia pasinerti į atostogų laiką galės kiekvienas Graikijos svečias! Populiari kryptis lietuvių tarpe – saulėtoji Graikija! Pigūs lėktuvų bilietai suteikia progą pažinti šį pasaulio kampelį geriau ir pigiau – tai tiesiog nuostabu! Graikų senovės istorija, antikos laikus menanti architektūra, įdomioji kultūra... O kur dar šilko švelnumo smėlio paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra ir ramybė Graikijos kurortuose! Keliaukite atostogauti į Graikiją su savo šeima ir draugais – pats geriausias laikas yra praleistas su artimaisiais, o atostogos Graikijoje jų apsuptyje tiesiog nepamirštamos! Atostogos Graikijoje – atitiks kiekvieno keliautojo lūkesčius!

Jei keliaujate su mažaisiais šeimos nariais – vaikais, skubame pasakyti – tai puikus pasirinkimas daugiau praleisti laiko su šeima! Atostogos su vaikais Graikijoje – optimalus variantas įgyvendinti išsvajotą kelionę šiltoje ir svetingoje šalyje. Teigiamos emocijos garantuotos visai šeimai!

Atostogos Graikijoje

Keliaukite į Graikiją pasinerti į tikrą atostogų ir ramybės gaivą! Atostogos Graikijoje puikiai tiks kiekvienam mylinčiam ramybę ir gerą laiką mėgaujantis karštais saulės spinduliais... Susikurkite puikias atostogas keliaudami po Graikijos kurortus ir lankytinas vietas – jų čia apstu! Antika pulsuojantys Atėnai, svajingasis Santorini, nuostabieji Rodas ir Korfu, siautulingoji Mikono sala – susikurti savo atostogas galės kiekvienas! Graikijoje orai nuostabūs ištisus metus, bet čia geriausias laikas atvykti yra pavasaris ir vasaros pradžia – tokiu metu oro temperatūra nėra per aukšta, tad mėgautis vasariška gaiva galės ir atvykusios šeimos su vaikais.

Planuokite atostogas anksčiau – ieškant pigiausio varianto derėtų prisiminti auksinę taisyklę, kad geriausia pigių lėktuvo bilietų ieškoti vertėtų likus ne mažiau nei 5-6 mėnesiams iki planuojamų atostogų pradžios. Ne paslaptis, kad būtent tokiu metu lėktuvo bilietų palankios kainos stebina dažniausiai, o ir kelionės laikas visuomet geras bruožas norint išvengti papildomų išlaidų bei nesklandumų. Atidžiai planuokite savo kelionės laiką po Graikiją – čia vienos dienos pamatyti visas lankytinas vietas neužteks, todėl puikiai suplanuotas kelionės planas pravers norintiems pamatyti daugiau! 

Skrydžiai į Graikiją

Skrydžiai iš Graikijos