Gyvenimas Graikijoje

Graikija – agrarinė, kapitalistinė šalis, kuri ekonomiškai nėra stipriai išsivysčiusi. Didelę dalį pajamų šalis gauna turizmo industrijos dėka – kaip tik dėl jos, nemaža lėšų dalis sudaro BVP. Gyvenimas Graikijoje, nepaisant tokios jos ekonominės padėties gali būti nepakartojamai nuostabus! Puikus oras, nuostabios gamtos vaizdai, įsimintinos lankytinos vietos ir nepaprasto grožio paplūdimiai – gyvenimas Graikijoje gali prilygti rojui!

Pateikiame pagrindinius gyvenimo kokybės rodiklius Graikijoje:

  • Perkamosios galios rodiklis (žemas)
  • Saugumo rodiklis (vidutinis);
  • Sveikatos priežiūros rodiklis (vidutinis);
  • Klimato rodiklis (labai aukštas);
  • Vartojimo rodiklis (žemas);
  • Nekilnojamojo turto pagal pajamas rodiklis (vidutinis);
  • Užterštumo rodiklis (aukštas);
  • Bendras gyvenimo Graikijoje kokybės rodiklis (labai aukštas).*

 

*Remtasi www.numbeo.com duomenimis, tyrimai atlikti 2017  metais.

Kasdienis gyvenimas Graikijoje suteiks progą ne tik pajausti Graikijos kultūrą, kasdienybę, bet ir prasiblaškyti mėgaujantis švelnaus smėlio paplūdimiais ir krištolo skaidrumo jūra. Atostogauti šiame Europos kampelyje tiesiog pasakiškai nuostabu, bet gyvenimas Graikijoje gali prilygti jūsų svajonių išsipildymui. Turizmas Graikijoje yra labai svarbus, todėl aptarnaujantysis personalas bet kokioje įstaigoje tikrai stengiasi puikiai aptarnauti atvykstančiuosius. Pasiruoškite nuostabiam gyvenimui Graikijoje – puikūs orai, karšta saulės šiluma ir gaivinantis jūrų vanduo suteiks galimybę susikurti savo gyvenimą Graikijoje kiekvienam. Laisvalaikio praleidimo būdų Graikijoje – apstu. Šalis, kurioje pramogų ir paslaugų sektorius puikiai išplėtoti, visada turės pasiūlymų kaip gerai praleisti laiką visiems atvykusiems į Graikiją. Keliaukite į Graikiją su savo šeima ir draugais, čia ne tik atostogos bus puikios artimųjų kompanijoje, bet ir gyvenimas Graikijoje bus nuostabus.

Graikijos gamta, tradicijos ir kultūra privers pamiršti rutiną ir leis įsisupti į gyvenimą Graikijoje labai greitai. Pasimėgaukite gyvenimu jau dabar, o tai Graikijoje padaryti labai lengva. Pigūs lėktuvų bilietai suteikia progą pažinti įvairiaspalvio pasaulio margumus, kas yra tiesiog nuostabu! Keliauti pigiau šiais laikais tikrai įmanoma, svarbu tik panorėti ir pasidairyti patrauklaus kelionės pasiūlymo – ieškantiems penkiems, šešiems mėnesiams likus iki kelionės pradžios, sakoma, šypsosi laimė! Permainos gyvenime yra labai gerai, nes tai suteikia progą atitrūkti nuo kasdienybės ir pasilepinti išties nuostabiu laiku!

Skrydžiai į Graikiją

Skrydžiai iš Graikijos