Turizmas Graikijoje

Graikija – nuostabi šalis įgyvendinti savo svajonių atostogas. Čia poilsio laiką ir ramybę susikurti galės kiekvienas atvykęs – nuostabūs šilko švelnumo Graikijos paplūdimiai ir puikus oras traukte traukia turistus ištisus metus. Šios šalies ekonominė padėtis nėra viena geriausių, todėl Graikijai ypatingai svarbus turizmo sektorius. Pastarąjį dešimtmetį Graikijoje turizmas itin išaugo, o tai reiškia, kad atvykstantieji puikiai įvertina šalies paslaugų sektorių ir noriai keliauja į Graikiją. Šalis pritraukia milijonus turistų ištisus metus, o turizmo pajamos Graikijos BVP sudaro net 15%.

Turizmas Graikijoje

Palanki šalies geografinė padėtis, turtinga Senovės Graikiją menantį istorija, kultūriniai paveldai ir neapsakomo grožio gamta – šalis turi kuo pasigirti! Pažintinė kelionė į Graikiją – vienas iš būdų pažinti Pietų Europoje įsikūrusią šalį kuo geriau! Antikos pasaulio palikimai, Atėnų akropolis, Dafnės vienuolynas, antikos laikais pulsuojantys Delfai ir dar daugiau jūsų laukia pažintinės kelionės po Graikiją metu! Pigios kelionės į Graikiją iš Lietuvos suteikia progą įgyvendinti savo kelionių planus greičiau ir pigiau!

Turizmas Graikijos salose taip pat vienas iš būdų nuostabiai praleisti atostogas! Pagrindinės Graikijos salos: Koso sala, Rodo sala, Kreta ir Santorinis. Tai vietos, kurias renkasi poilsinių kelionių išsiilgę turistai, atvykstantys į Graikiją. Šalis yra pasiruošusi priimti didelius srautus turistų – apgyvendinimas, turizmo informacijos centrai, susisiekimas pritaikyti patogiai poilsinei kelionei po Graikiją. Pasidomėti turizmu Graikijos salose derėtų kiekvienam ramybės išsiilgusiam Graikijos svečiui – šalis gali pasigirti turinti daugiau nei 100 salų salelių, kuriuose turizmo paslaugos išvystytos puikiai. Aptarnaujantysis personalas stengiasi įgyvendinti visų Graikijos svečių lūkesčius, todėl baimintis dėl problemų tikrai nereikėtų. Aplankykite Rodo, Dzeuso ir Kretos salas savo poilsinės kelionės po Graikiją metu – įgyvendinkite savo atostogas čia! Planuokite savo atostogas anksčiau – penki, šeši mėnesiai iki trokštamų atostogų pradžios pats geriausias laikas dairytis pigių lėktuvų bilietų pasiūlymų, mat būtent tokiu metu jų būna daug daugiau nei artėjant paskutinei minutei.

Nepraleiskite progos pasinaudoti pigiais lėktuvų bilietų į Graikiją pasiūlymais – galimybė sutaupyti, pamatyti pasaulio margumynus ir puikiai praleisti laiką!

Skrydžiai į Graikiją

Skrydžiai iš Graikijos